Zajęcia odwołane

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa COVID 19 i wydanym przez Prezesa Rady Ministrów stanem zagrożenia epidemicznego. Zajęcia basenowe, prowadzone w ramach działalności Stowarzyszenia zostają zawieszone, aż do odwołania. Poinformujemy o wznowieniu zajęć.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności

Zarząd StowarzyszeniaPiękne (Nie)Doskonałe

Natalia Partyka, nasza znakomita tenisistka stołowa, wystąpiła w kampanii Piękne (Nie)Doskonałe - projekcie społecznym EksMagazynu, którego celem jest pokazanie kobiet niedoskonałych fizycznie i wizerunkowo, a jednak pięknych, zmysłowych i atrakcyjnych - poprzez przyznawanie się do swoich ułomności i walczenie z nimi. Oprócz Natalii Partyki udział w sesji Piękne (Nie)Doskonałe wzięły: Katarzyna Piekart, Aldona Plewińska, Odeta Moro-Figurska i Ilona Felicjańska (fot. EksMagazyn).

 

 

 

- Polacy mają tendencję, by pochylać się nad niepełnosprawnymi: o jaka biedna dziewczynka, nie ma rączki, nie ma nóżki. Użalają się. Nie można tak robić na co dzień. Ja nie mam ręki, ale co z tego? Żyję, radzę sobie, jak każda inna osoba. Myślę, że pokazanie osób niepełnosprawnych właśnie w ten sposób – jako samodzielnych, spełniających swoje pasje ludzi – tak, jak w EksMagazynie, to świetny pomysł. To dobra inicjatywa, bo pokazuje nas jako normalne, atrakcyjne kobiety. Powinniśmy być pokazywani przede wszystkim jako normalni ludzie. Nie ma co się ukrywać, ale nie warto też epatować niepełnosprawnością. Trzeba zachować równowagę. Mam nadzieję, że tego typu sesji będzie więcej - powiedziała Natalia Partyka.

Źródło: Onet.pl