Tymek

SIEMANKO! Nazywam się Tymek. Mam 13 lat. Jestem w Stowarzyszeniu od grudnia 2012 roku i uczę się pływać kraulem, żabką oraz snurkowania. Zajęcia na basenie bardzo mi się podobają. Na „lekcjach” panuje miła atmosfera a „uczniowie” są chętni do nauki. Po nauce idziemy na spotkanie, na którym omawiamy zajęcia i kwestie dotyczące Stowarzyszenia.W naszym Stowarzyszeniu ujęły mnie za serce relacje panujące pomiędzy ludźmi, którzy je tworzą. Każdy z wolontariuszy jest chętny do pomocy i zadowolony z tego, co robi. W naszej grupie podoba mi się bezinteresowność i zgranie. Na przykład na ostatnim z wyjazdów na zupełnego „żywca” przeprowadziliśmy intro dla „koniarzy” i każdy z naszej ekipy był zadowolony z tego co robiliśmy.

 

 

Treningi odbywają się regularnie. Tak mijają jesień, zima i wiosna. Wraz z początkiem lata, zaczyna się sezon pływania w wodach otwartych. Organizowane są także obozy, które nie polegają tylko na ciągłym nurkowaniu. Moim zdaniem ostatni wspólny wyjazd był bardzo udany, pomimo że nie byłem kursantem - atrakcyjnie spędzałem tam czas :-)
Oprócz pływania interesuję się wspinaczką, piłką nożną, wędkarstwem, a czas spędzany przed kompem uważam za wciąż za krótki (czego moja mama w ogóle nie czaji).