Zajęcia odwołane

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa COVID 19 i wydanym przez Prezesa Rady Ministrów stanem zagrożenia epidemicznego. Zajęcia basenowe, prowadzone w ramach działalności Stowarzyszenia zostają zawieszone, aż do odwołania. Poinformujemy o wznowieniu zajęć.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności

Zarząd StowarzyszeniaJurek

Jurek – wraz z żoną Beatą od trzech lat jestem w Stowarzyszeniu. Jestem zachwycony zajęciami na basenie. Nigdy  nie myślałem że Żona będzie tak dobrze pływała nie mówiąc o nurkowaniu.

Jest to coś niesamowitego obserwować osiągnięcia , zdobywanie nowych umiejętności przez moją żonę jak przez inne osoby niepełnosprawne. Jestem zdrowy , silny ale nurkowanie jest dla mnie umiejętnością niewyobrażalną. Cieszy mnie , że  zajęcia są  doskonałym elementem rehabilitacji, ale możemy też się spotykać z ludźmi borykającymi się z podobnymi problemami , jak  również kontakt z wolontariuszami i tymi ludźmi dzięki , którym może Stowarzyszenie istnieć. Z upływem czasu spotkania w wodzie przeniosły się na ląd :-) . Niektóre znajomości zmieniły się w przyjaźń.

Chętnie spędzamy ze sobą czas nie tylko we wtorki na basenie.