1% – dobro procentuje

Przyłącz się do grona naszych Darczyńców, przekazując 1% swojego podatku na cele, które sobie stawiamy, do których dążymy i wspólnie realizujemy. A są to cele piękne i jednocześnie niezwykle ambitne.

Twój 1%, połączony z kolejnym procentem, sprawia, że możemy spełniać wspaniałe, wielkie marzenia osób niepełnosprawnych. W 2021 roku planujemy – jak co roku – wyjazd na tygodniowy obóz nurkowy. Zrealizujemy też kilka wypadów jednodniowych, by zanurkować w otwartych wodach, na łonie natury. Marzeniem naszym jest wyjazd do kompleksu DEEPSPOT w Mszczonowie, gdzie niepełnosprawni nurkowie będą mieli okazję zanurzyć się w idealnie przezroczystej, ciepłej wodzie, na dużych głębokościach. Cały czas kompletujemy profesjonalny sprzęt do nurkowania. Liczymy również na to, że dzięki wsparciu naszych Patronów, będziemy mogli uczestniczyć w niezbędnych w naszej pracy szkoleniach: pływackich, nurkowych, poświęconych obsłudze osób niepełnosprawnych, w szkoleniach ze specjalistycznej pierwszej pomocy i wielu innych, dzięki którym nasze stowarzyszenie będzie poszerzać zakres działań i obejmować opieką coraz większe grono osób z niepełnosprawnościami. Dzięki wpłatom możemy wyciągać niepełnosprawnych z domów i pokazywać im fascynujący podwodny świat, który często nawet dla osób w pełni sprawnych wydaje się niedostępny. 

Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków udowadnia, że osoby niepełnosprawne to prawdziwi GIGANCI, na których warto się wzorować i uczyć się od Nich wiary, wytrwałości i determinacji.

Drodzy Przyjaciele!

Dziękujemy za wsparcie, które nam okazujecie. Dzięki niemu działamy, rozwijamy się i sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe, a niepełnosprawność zostaje na brzegu.

NASZ KRS:0000204986